Theorieles volgen voor je rijbewijs in Mol

🚗 Rijbewijs B en BE

🔄 Ondersteuning terugkommoment

Gedreven begeleiders

Bij rijschool Otto hebben we verschillende mogelijkheden om theorieles te volgen voor je rijbewijs in Mol. Een voorlopig rijbewijs halen is de eerste grote stap naar het behalen van je rijbewijs. Door middel van foto’s en video’s van specifieke verkeerssituaties proberen we bij rijschool Otto in Turnhout voor te bereiden op het theoretisch examen.

 

Heb je vragen over onze theorielessen?

Contact opnemen

Hoe kan je bij rijschool Otto theorieles volgen voor je rijbewijs in Mol?

Bij ons kan je je voorbereiden op je theoretisch examen op verschillende manieren. Welke methode het beste bij jou past, kies je natuurlijk volledig zelf. Jij weet namelijk als geen ander hoe je je het beste kan voorbereiden op een examen. Wij sommen alvast even de verschillende mogelijkheden bij onze rijschool voor je op:

  • Wil je een duidelijk gestructureerde theorieles volgen en haal je veel uit de vragen van medestudenten? Schrijf je dan zeker in voor onze lessen in groep. Op vier avonden leer jij alles wat je moet weten voor het theoretisch examen.
  • Wil je graag face-to-face les krijgen, maar doe je dit liever niet in groep? Dan kan je bij ons privéles krijgen met persoonlijke begeleiding van één van onze medewerkers.
  • Wie graag op zijn eigen tempo studeert, kan via ons online leerplatform zelfstandig de theorielessen bekijken en de bijhorende oefeningen maken. Ook kan je verschillende online proefexamens maken als ultieme voorbereiding op je examen.
rijles2x

Schrijf je nu in voor onze theorielessen

Door theorielessen te volgen kan jij je perfect voorbereiden op het theoretisch examen. Deze kennis kan je dan na het behalen van je voorlopig rijbewijs omzetten in praktijk tijdens de rijles. Ben je minstens 17 jaar oud en klaar voor het behalen van je voorlopig rijbewijs? Schrijf je dan in voor onze theorielessen! Heb je verder nog vragen over ons aanbod? Stuur dan een e-mail naar info@rijschoolotto.be.

colImage22x
cta visual

Contacteer ons bij vragen

Wij hechten veel belang aan de mening en ervaring van onze leerlingen. Onze begeleiders staan altijd paraat om jouw vragen te beantwoorden! Heb jij vragen over een specifiek pakket, over onze rijschool, of wil je gewoon graag wat meer informatie? Misschien vind je het antwoord wel tussen onze veelgestelde vragen!  

CONTACTEER ONS

💥 OTTO, jouw co-piloot 💥

De erkende rijschool in jouw buurt!